e
sv

E Kitap Kurdu

133 Okunma — 06 Aralık 2019 12:48
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

E kitap kurdu okuyucuları e-kitap okumada sıklıkla tabletleri kullansa da e kitap kurdu ile elde taşınır elektronik cihazların tamamıyla bir e-kitap indirip hızlıca okumaya başlayabilirsiniz. Günümüzde sıklıkla kullanılan akıllı telefonlar ile kişisel bilgisayarlar, tabletler de farklı formatlardaki e kitapları okumak için kullanılabilir. E-kitaplar dijital formatta indirildiğinden, birçok okuyucu e-kitapların basılı kitaplardan daha az maliyetli olduğunu bilmektedir.

E Kitap İndir

Birden fazla kitabın cebinizde olmasını isterseniz e-kitapkurdu.com üzerinden indirebileceğiniz tüm kitaplar, yazı tipi esnekliği ile gelir, okumayı kolaylaştırır ve e-okuyucuların dilediği yazı stili ile rahatça okuyabilmesini sağlar. Binlerce e-kitabı tek bir cihazda depolayabilme avantajını sizlere sunar. Hızlıca e kitap indir avantajlardan sende hemen yararlanmaya başla! Hepsi kolay erişilebilir ve taşınabilir olmasıyla öne çıkıyor. Kalemli tablet ya da telefondan okunabiliyor, doğal kitapta olduğu gibi not alma, altını çizme imkanı da varlığını koruyor. Bu sayede doğal kitapla neredeyse ortak sayılabilecek özelliklere sahip olun.

Cihazınıza bağlı olarak, yazı tiplerini standart büyük baskı boyutundan daha da büyütme olanağınız vardır. E kitap kurdu ile uygun maliyetle kitaplara ulaşabilirsiniz. Günümüzde telefondan bile bu fırsat sağlandığı düşünülecek olursa onu inkar etmek biraz haksızlık olacaktır.

e-kitapkurdu.com

E-kitapkurdu.com okuma alışkanlığınızı geliştirecek ve anında dilediğiniz kitaba ulaşabileceğiniz bir sistemdir. Hemen uygun maliyetle e kitap indir, e-kitaplarınızı karanlık veya düşük ışıklı ortamlarda bile okuyabilirsiniz. Cihazınızın aydınlatma ışığı sayesinde dilediğiniz ekran parlaklığında istediğiniz ortamda kitabınızı okumaya devam edebilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

E Kitap Kurdu