e
sv

Mspy kullanırken sorunla karşılaşılırsa ?

11105 Okunma — 30 Eylül 2017 16:13
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mspy telefon takip programı bu konuda oldukça önem veren bir yazılım olup destek konusunda teknik yardımı 4 farklı şekilde vermektedir. Temel abone olanlar için ücretsiz bir şekilde e – posta desteği ve canlı sohbet yardımı yapılmaktadır, Premium olan aboneliklerde ise e – posta ve canlı sohbet gibi destekleri bulunuyor. Bir diğer yardımı ise telefon desteği olup telefon ile de yardımcı olunabiliyor. Ancak ücretli bir şekilde yardımcı olunuyor. Bir diğer ücretli yardımı ise jailbreak ve root yapılmasına yardımcı olmaya ek olarak bir de Mspy kurulumuna yardımcı olmak yer alıyor. Bu tür teknik destekleri ile  kullanıcıya önem veren Mspy şu anda telefon takip programı olarak kullanıcılara Mspy ücretsiz indirme şansı tanıyor.  Ücretsiz olarak Mspy indirebilir kurabilir ve hatta 7 gün boyunca hiç ücret vermeden kullanabilirsiniz. Bu süre içerisinde programı kullandıktan sonra eğer beğenirseniz belli bir ücret karşılığında kullanmaya devam edebilirsiniz. Beğenmezseniz de abonelikten çıkarak herhangi bir para ödemeden kullanımı sonlandırırsınız.

Mspy çalınmaları önler mi ?

Mspy programını daha önce yüklediğiniz bir cihaz çalındıysa kontrol paneli üzerinden cihazı takip edebilirsiniz ancak bu amaçla kurulmuş bir program olmasa da işinize yarayabilir. Çalınmalara karşı tasarlanmış bir program değildir. Ancak çalan kişi arkada çalışan Mspy programının farkında olmayacaktır. Kaybolmuş bir cihazı da GPS konumuyla da bulmanız mümkün olabilir.  Ancak asıl amacı bu değildir. Mspy ücretsiz deneme yaparak neler yapabildiğini kendi gözleriniz ile görmeniz daha iyi bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Gizli çalışmaktadır

Gizli çalışan bir program olunca da zaten izinsiz kullanılıyorsa bir suç işleniyor anlamına geliyor. Yani takip edeceğiniz cihaza bu programı yüklediğiniz zaman reşit olmayan bir çocuğunuzun kullanacağı cihaz olmalı ya da bu durumu kabul eden bir kişi olmalı. Aksi halde gizlice yüklenildiği fark edilirse ciddi bir suç işlenmiş olur ve bunun da bir cezası bulunmaktadır. Ayrıca bu duruma Mspy’da müdahale edebilir. Programı amacı dışında kullanılmaması konusunda da resmi adres içerisinde bir takım uyarılar bulunuyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Mspy kullanırken sorunla karşılaşılırsa ?