e
sv

Çok iyi oldukları için ban yiyen oyuncular!

573 Okunma — 15 Ocak 2017 16:01
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bazı çok iyi Battlefield 1 oyuncuları, yaptıkları anti-cheat modülüyle kafanın içinde. Bu oyuncular, hile yapıyor olmaları nedeniyle Savaş Alanı 1’den yasaklanmıştı. Suçlar: İyi olmak için.

Düşük sistem gereksinimleri oyunlarının bir listesine sahibiz. Düşük sistem gereksinimleri oyunu …
FairFight iyi oyunculara karşı çaresizdi
FairFight, Battlefield 3’ten bu yana gerçek zamanlı koruma sağlayan, hileleri belirlemek ve hileleri bildirmek gibi gerçek zamanlı koruma sağlıyor.

Oyuncuların performanslarını istatistiklerle karşılaştıran ve hesapları sürekli kontrol eden FairFight, uygun olmayan bir durumu gördüğü zaman oynatıcıyı prodüksiyondan rahatsız edebilir. Ancak en büyük açlık, sistem ortaya çıktığı zamandır.

Battlefield 1 oyuncuları, oyundan atılıyorlar.

FairFight’ın iyi işler için genellikle tercih edildiğini bilsek de, oyun sırasında kL-Spazmo sunucudan süresiz olarak kovulmuştur.

Ve bu sadece örnek değil. Minidoracat, dünyadaki 4. sırada, canlı yayın sırasında geçici yasak yedi. SpartanHoplite, 202-8’de oynadığı maçtan sonra sınırsız bir süre için sürüldü.

EA şu anda anti-cheat adı altında dünyanın en iyi Battlefield 1 oyuncusunu yasaklıyor. İşinizin sonu nerede, bu gerçekten büyük bir soru.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çok iyi oldukları için ban yiyen oyuncular!