e
sv

Lansinoh HPA Lanolin Krem

193 Okunma — 30 Eylül 2017 15:46
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

30Her anne bebeği için daima en iyi ve güzelini istemektedir. Bebek içinde yaşama olan en iyi başlangıç emzirmedir. Emzirmek doğal bir süreçtir. Fakat bu süreçte genellikle annelerin yardıma ihtiyacı olur. Bundan dolayı da Lansinoh markası son 30 yıllarını yalnızca emzirmeye yönelik ürünlere adamışlardır. Bu süreçte annelere daha uzun süreli emzirebilmeleri için ihtiyaç duyacakları her şeyi yani desteği, cesareti ve yaşamlarını kolaylaştırabilecekleri güncel bilgiler sunulmuştur.

Lansinoh HPa Lanolin Göğüs Ucu Kremi, Lansinoh ailesini ilk ürünüdür. Göğüs ucu ağrı ve acıları sebebi ile bebeğini emzirmekte zorlanan Resheda Hagen, 1978 yılında lanolini annelere göğüs ucu kremi olarak sunabilen ilk kişi olmuştur. Lansinoh HPA Lanolin Resheda’nın evinin mutfağında başlayan bir hikâyedir. Zamanla meşhur olan mor ambajalı ile beraber dünyada 60’tan fazla ülkede annelere ulaştı. Lansinoh’un anlamı alkol içermeyen lanolin anlamına gelir. Lansinoh markası 1984 yılında kurulmuştur. HPA Lanolini piyasadaki kozmetik içerikli ürünlere alternatif olarak oldukça güvenli ve etkili bir göğüs ucu kremi olarak annelerin kullanımına sunulmuştur. Zamanda Lansinoh tüm emziren anneler için kurtarıcı hale geldi. Resheda ise bu durum sonrasında ebeveynlik ve emzirme ile ilgili sivil toplum kuruluşlarında çalışmalara başladı. Lansinoh’un ilk ürünü olan HPA Lanolin kremi emzirmeye yönelik olarak daima yenilenen ürünler bunları takip etti. Lansinoh markası günümüzde 60’tan fazla ülkede annelerle buluşmuş bir markadır. Lansinoh sayesinde anneler bebeklerini daha uzun süre emzirebilmektedir. Marka daima emzirmenin siz ve bebeğiniz tarafından öğrenilen bir sanat olduğu bilincindedir. Unutmayın her özel anınızda Lansinoh sizin yanınızda!

Lansinoh HPA Lanolin Krem 40 ml sadece saf lanolin içeren bir göğüs ucu bakım kremidir. Kuru ve hassas cilt tipleri için uygundur. Ağrıyan ve çatlayan göğüs uçlarını korurken rahatlatmaya da yardımcı olmaktadır. Lansinoh’un bu ürünü 100% doğal ve 100% hipoalerjenik bir üründür. Patentli HPA teknolojisi ile saflaştırılan lanolin içermektedir. Göğüs ucu bakım kreminin içerisinde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün rengi, tadı ve kokusu yoktur. İstenilen sıklıkta ve miktarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünü emzirmeden önce silmenize de gerek yoktur. İngiliz Alerji Kurumu’nun da onayını alan dünyadaki tek göğüs ucu kremi Lansinoh markasınındır.

Lansinoh markasına ait bu ürünün faydalarının başında ise meme uçlarını korumak ve bakımına yardımcı olmak gelmektedir. Krem kuru ve hassas ciltler için uygundur. Avustralya malı orijinal saf lanolin ürünüdür. Hiçbir katkı maddesi, paraben ve koruyucu madde içermemektedir. Lansinoh Lanolin kesinlikle saf bir lanolinden üretilmekte olan üründür. Ürünün tadı, rengi ve kokusu olmayıp bebeğiniz için güvenilir bir emzirme sağlamaktadır. Lanolin göğüs ucu kremi emziren anneler düşünülerek onlara özel olarak geliştirilen bir teknoloji ile üretilmiştir. Saf meme ucu kremi yabancı maddelerden arındırılmıştır. Bu sebeple de emzirmeden önce ürünün silinmesi gerekmemektedir. Emzirmeden sonra göğüs temizlenir ve tekrar kremlenir. Lansinoh ürünleri dünyada emziren anneler arasında en çok tercih edilen ve güvenle kullanılan markalardan birisidir. Lansinoh HPA Lanolin Krem 40ml son derece güvenli ve hipoalerjenik bir üründür.

Ürünün kullanım şekli olarak ilk önce temiz olan elinizle tüpü sıkıyorsunuz ve ardından bezelye büyüklüğü kadar bir parça kremden alıyorsunuz. Ürünü parmaklarınızın arasında yumuşatarak meme ucunun tamamını kapsayacak biçimde dikkatlice uygulama yapıyorsunuz. Gerekiyor ise tek kullanımlık emzirme pedinin ortasına da az miktarda uygulama yapılabilir. Tüpü oda sıcaklığında saklamanız gerekli olacaktır. Çünkü serin yerde saklanan ürün sertleşir. Bu sayede de uygulama işleminiz zorlaşabilir. Her emzirmeden sonra veya gerekli görüldükçe istenilen sıklıkta Lansinoh HPA Lanolin Krem 40 ml kullanabilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/lansinoh-hpa-lanolin-meme-ucu-icin-krem-40ml

ativador office 2019

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Lansinoh HPA Lanolin Krem