e
sv

HTC 10 için Android 7.0 dağıtımı durduruldu!

652 Okunma — 15 Ocak 2017 20:08
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

HTC, HTC U Ultra’ı tanıttı ve yazılım güncellemesi ile ilgili sorun yaşıyor. Şirket, Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmak üzere değiştirildi.

Uyumluluk sorunları var
5 Aralık tarihinde, ABD için HTC 10 Android 7.0 Nougat’ın piyasaya sürülmesi başladı. 1.5 gün sonra safra yolu interkalasyonunun dağılımı durduruldu. Ülkemizde HTC 10 kullanıcıları merakla bekliyor Android 7.0 Nougat güncelleştirmesinin bazı uyumluluk olduğu ortaya çıktı.

HTC, güncellemeyi altta yatan sistemik sorunlara dağıtmayı durdurdu. Sorunla karşılaşıldığında, kurulmuş birkaç kullanıcı aygıtı var, şirket bu sorunları çözdüğünün farkındadır ve önümüzdeki aylarda güvenlik güncelleştirmelerini yayımlayacaktır. HTC 10 için Android 7.0, Nougat’ın dağıtımını 3 hafta içinde sürdürecek.

Android 7.0 Nougat Alıcı Cihazlar Android 7.0 Nougat Alıcı Cihazlar
Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak cihazları derledik. Google Android 7.0’ın en son sürümü …
Nougat güncellemesi ile HTC 10 kullanıcıları, birden fazla pencere, yenilenen bir bildirim merkezi ve gelişmiş bir hızlı ayarlar menüsü gibi özellikleri kullanmaya başlayacak. Fakat kullanıcılar, bu özellikleri resmen elde etmek için uzun süre beklemek zorunda kalacaklar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

HTC 10 için Android 7.0 dağıtımı durduruldu!