e
sv

izmir Bosch Servisi

151 Okunma — 02 Kasım 2021 14:29
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Teknik servis hizmeti sektöründe pratik yöntemleri firmamız, klima, kombi ve beyaz eşya konusunda etkili çözüm üretiyor. İzmir Bosch servisi ekiplerimiz, yıllık düzenli bakım işlemlerinin yanı sıra tamirat konusunda da etkili servis hizmeti sunuyor. Sertifikası olmayan ve servis hizmeti konusunda yeterli deneyime sahip olmayan ekipler, cihazınıza zarar verebilir. Firmamız, güvenilir servis hizmetiyle cihazlarınızı kısa sürede teslim etmektedir.

Bakımlı Cihazların Performansı Yüksek Olur

On iki ayda bir gerçekleştirilen bakım işlemleri, cihaz kalitesini maksimum artırmaktadır. Düzenli bakımı yapılmayan cihazlar, zamanla performansı düşmektedir. Profesyonel elemanlarla ve pratik yöntemlerle servis hizmeti sunan Bosch izmir servisi ekibimiz, parça destekli servis hizmeti sunmaktadır. Klima bakım işlemlerini yaza girmeden, kombi bakım işlemlerini kışa girmeden yaptırmalısınız. Buzdolabı bakım işlemleri de yaza girmeden yaptırılmalıdır. Bosch Buca Servisi ekibimizi bu konuda her zaman için arayabilirsiniz.

Profesyonel Yöntemleri Tercih Ediyoruz

Bakım İşlemi için bizi aradığınız zaman en yakın servis aracımız yola çıkmaktadır. Servis elemanlarımız, sözleşilen zamanda adresinize ulaşmaktadır. Bakım işlemi için gerekli parçaların belirlenmesi, yapılacak bakım işlemleri ve ek işlemler Tamir ve bakım işlemlerinde, müşteri şikayetleri de değerlendirilmektedir. Müşterinin şikayetleri doğrultusunda yerinde bakım ve onarım işlemi gerçekleştiren Bosch Bornova servisi elemanlarımız hizmet kalitesini artırmaktadır. Takım anlayışı ile hareket eden ve seri bir şekilde servis hizmetini gerçekleştiren elemanlarımız, sizin onayınız olmadan hareket etmemektedir. Bosch Buca servisi işlemlerinde güncel çözüm seçenekleri sunan ekibimiz, yerinde çözüm üretmektedir.

Servis Hizmetimiz Yedek Parça Desteklidir

Bakım ve onarım işlemlerinde, eski olsun yeni olsun bütün modellere bakılmaktadır. Yedek parça sorunu yaşamayan ekiplerimiz, parçaları araçta hazır bir şekilde bekletmektedir. Parça montajı ve bakım işlemleri, müşteri onayı ile gerçekleşmektedir. Bosch Bornova Servisi programımızda müşteri onayı bizim için önemlidir.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

izmir Bosch Servisi