e
sv

Ankara Yenimahalle’de Zafer Eroğlu Etkisi

236 Okunma — 24 Ekim 2018 18:05
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Henüz aday adayları yerel seçim öncesinde belirlenmişken Yenimahalle için ortaya çıkan isimler arasında bir tanesi fazlasıyla dikkat çekmektedir. Zafer Eroğlu ismi Ak Parti cephesinde belediye başkanlığı için aday adaylığı konumunda da yer almaktadır. Zafer Eroğlu halkın adamı konumunda olmayı uzun süredir gerçekleştirdiği için Yenimahalle halkı için de oldukça önemli bir kişi olarak bilinmektedir. Bu yüzden de aday adayı olmasına rağmen favoriler arasında yer alabilecek ve icraatları ile ne kadar nitelikli bir kimliğe sahip olmasından dolayı da elverişli şartları ile de Yenimahalle halkının ilgisi dahilinde de etkisini seçmen üzerinde hissettirecektir.

Ankara Yenimahalle içerisinde de yerel seçimin etkisi de önemli bir yapıda bulunmaktadır. Zafer Eroğlu ile Yenimahalle içerisinde zafere erişmek isteyen seçmenlerin zamanı geldiğinde bu ismi destekledikleri görülecektir. Zafer Eroğlu’nun bu denli başarılı projelere yer vermesi ile beraber ilgi çekmektedir. Aynı zamanda da Askander Başkanı olarak da bilinen ve başarılı bir profil çizen Zafer Eroğlu; ne kadar nitelikli bir sonucu ortaya koyabileceğini de gösterebilmektedir.

Ankara içerisinde Yenimahalle konumuna dair belediye başkanlığına aday adayı olarak öne çıkan Zafer Eroğlu; bu sayede de ne kadar önemli bir duruş sergileyeceğini de gösterebilmektedir. Bu kulvarda da oldukça başarılı bir aday adayı olarak da ifade edilen isimlerin başında da yer alan bir aday adayı statüsünde de kendini gösterecektir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ankara Yenimahalle’de Zafer Eroğlu Etkisi