e
sv

Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatları

137 Okunma — 04 Aralık 2020 15:08
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

İlaç tedavileri, enjeksiyonları ve diğer cerrahi olmayan tedaviler erektil disfonksiyonu (ED) çözmezse ve psikolojik nedenlerin söz konusu olduğunu düşünmüyoruz, siz ve doktorunuz mutluluk çubuğu ameliyatını düşünebilirsiniz. Çalışmalar, hastalar ve eşleri arasında bu tedavi seçeneğinden yüksek memnuniyet olduğunu göstermektedir. Mutluluk çubuğu fiyatları hakkında çoğu hasta buna değer olduğunu düşünmektedir. Memnuniyet oranları da düşünüldüğünde, her şey gözler önündedir.

Mutluluk Çubuğu Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Penis implantları (aynı zamanda mutluluk çubuğu olarak da adlandırılır), ereksiyon disfonksiyonu (ED) olan birçok erkekte ereksiyonu eski haline getirebilen protezler olarak bilinen cihazlardır. Bir mutluluk çubuğu tercihi yapılırken mutluluk çubuğu fiyatları da iyi bilinmelidir. Penis implantları cerrahi bir prosedür gerektirir ve ED tedavisi için yapılan en yaygın ameliyattır. İmplant tamamen vücut içinde gizlidir ve penisi dik veya sarkık hale getirmek için cinsel ilişkiden önce ve sonra bir dereceye kadar manipülasyon gerektirir. Farklı implant türleri vardır.

Üç Tür Mutluluk Çubuğu Bulunmaktadır

Şişirilmeyen mutluluk çubuğu veya protezler, penisinize yerleştirdiğimiz bir çift silindirden oluşur. Bunları cinsel ilişki için yukarı veya düzenli yaşam tarzı aktiviteleri için aşağı konumlandırabilirsiniz. Mutluluk çubuğu fiyatları arasında en düşük olanları bunlardır.
İki parçalı şişirilebilir implantlar veya protezler, penise implante edilen bir çift silindir ve skrotuma yerleştirdiğimiz tek bir pompa bulunur.

Şişirmek için pompayı sıkarsınız ve söndürmek için penisi bükersiniz. Üç parçalı şişirilebilir implantlar veya protezler, iki parçalı veya esnetilebilir (şişirilmeyen) implantlara göre doğal görünen bir ereksiyon ve daha fazla gevşeklik sağlar. Bu protez karın içine yerleştirilen bir rezervuardan, skrotuma yerleştirilen bir pompadan ve penise implante edilen bir çift silindirden oluşur. Bu tür mutluluk çubukları arasında kararsız kaldığınızda, doktorunuza ve partnerinize danışmaktan utanmayın.

Ameliyat Prosedürü

Penil implant ameliyatı, genel veya spinal anestezi altında olacağınız ameliyathanede steril şartlarda yapılır. Operasyon genellikle 1 ile 2 saat arasında sürer ve hastanede bir gecede kalmaya gerek kalmadan günübirlik ayakta tedavi olarak yapılır. Ameliyat sayacağımız adımları içerir: Penis tabanında skrotumun üst kısmına bir kesi yapılır. Penisin içi boş odacıkların içindeki süngerimsi dokuları germek için özel aletler yerleştirilir. Odalar daha sonra enfeksiyon riskini azaltmak için antibiyotik sıvısı ile yıkanır.

İmplant çubukları veya silindirleri daha sonra penisin içindeki yerine yerleştirilir Şişirilebilir bir mutluluk çubuğu kullanılıyorsa, skrotuma bir pompa ve valf yerleştirilir ve bir kesi yoluyla karın duvarının altına bir sıvı haznesi yerleştirilir. Protez yerinde ve çalışır durumda olduğunda kesiler dikilir. Hastalara ağrı ve şişliği en aza indirmek için kasık bölgesine buz torbası uygulamaları önerilir ve ayrıca ameliyat sonrası enfeksiyon riskini azaltmak için oral antibiyotikler verilir. Ağrı ve şişlik geçtikten sonra cerrah size yeni implantınızı nasıl kullanacağınız konusunda talimat verecektir. Çoğu hasta 6-8 hafta içinde cinsel aktiviteye devam edebilir. Mutluluk çubuğu fiyatları için bir araştırma yapmanızı öneririz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Fiyatları