e
sv

PAYKASA İLE SİBER SALDIRILARDAN UZAKLAŞIN

150 Okunma — 19 Ekim 2017 15:43
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnternet kullanımı ne kadar yaygınlaştı öyle değil mi? Hem ülkemizde, hem de dünyanın dört bir yanında binlerce internet sitesi var ve biz bireyler olarak, her gün onlarcasına girip çıkıyoruz. Birçok işimizi de internet üzerinden hallediyoruz. Hem resmi işlerimizi, hem de özel işlerimizi, hem de alışverişlerimizi. Ülkemizde birkaç senedir, artık resmi işlemlerin neredeyse tamamı internet sistemi üzerinden gerçekleşiyor. Biz bireyler olarak, kendimize ait işlerimiz için de hemen interneti açıyoruz. Kaldı ki, elimizin altında akıllı telefonlarımız var ve internet de buna bağlı olarak her zaman bizimle. Bu durum, ister istemez ihtiyaç ve hizmet almak için de internet sitelerinden faydalanmamızı sağlamaktadır.

Gerek yurtdışından, gerekse yurt içinden birçok siteden sayısız alışveriş yapmaktayız, bunu kabul edelim. Belki bir ürünü, belki de bir hizmeti alıyoruz. Peki bu alımlarımızda ödemeleri nasıl yapıyoruz? Kredi kartı ile, eft ile, havale ile, posta çekleri ile ödemelerimizi yapmamız kabul edilebilir ama bu durumda maalesef siber saldırılara da açık hale geliyoruz. Bilgilerimizin ele geçirilmesi ve hesaplarımızın içinin boşaltılması tehlikesi her an bizi bekliyor. Peki ne yapmak gerekir? Tabi ki yeni nesil ödeme sistemlerini kullanmak. Paykasa ile siber saldırılardan uzaklaşın. Evet, paykasa kesinlikle size bu çözümü sağlayacaktır. Bu sistem kesinlikle yüksek güvenlidir. Hızlıdır ve pratiktir.

Paykasa ile alışveriş son derece hızlıdır. Birkaç dakika içinde, sadece pin numaranızı girerek alım yapabilirsiniz. Bu sayede, kesinlikle güvenli şekilde ödeme yapmanın da keyfini çıkaracaksınız. Kartların kullanımı tek seferlik olduğundan, pin numaranızın çok kere online olarak görünmesi söz konusu olmayacaktır. Öte yandan, isim ve diğer bilgileriniz de görünmeyecektir. Peki paykasa kartlarınızı nasıl alacaksınız? Paykasa kart al için internet üzerinden, sitemizden yardım almanız yeterlidir. Hemen sitemize tıklayarak, kart çeşitlerinden kullanımınıza yetecek şekilde kartınızı alabilirsiniz. Çok sayıda, farklı bedellerde kartlar bulunmaktadır. Tek kullanımlı olduğundan bütçenize uygun olmakla birlikte, ihtiyacınızı görecek kartı almanız uygun olur. Canlı destek hattımızla sizinleyiz. Size her konuda yardımcı olmaya hazırız. Sitemizden a dan z ye her konuda yardım alabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

PAYKASA İLE SİBER SALDIRILARDAN UZAKLAŞIN