e
sv

PS4 oyunlarını PS4 Pro’ya aktarmak

202 Okunma — 15 Ocak 2017 16:09
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçen gün Sony’nin yeni Game konsolu PlayStation 4 Pro, kısaca PS4 Pro çıktı. 10 Kasım’da satışa sunulan Türkiye’nin fiyatı 1,699 TL olarak belirlendi. Yeni konsoldan geçecek yeni PS4 oyuncuları oyunları nasıl transfer edecek?

PlayStation’ın resmi bildirisine göre, bunu düşündüğümüzden daha kolay yapabilirsiniz. Oyunlarımızı, kayıt dosyalarımızı, çekilen videoları ve ekran görüntülerini, sistem ayarlarımızı ve tüm içeriğimizi, ethernet kablosuyla PlayStation 4 Pro’ya aktarabiliriz.

UBS hızlarının yavaş olması, harici sabit sürücüye PS4 Pro’nun aktarılması büyük bir işkence haline gelecektir. Üstelik onu sabit diskten atmaya çalıştım, önce bir yedekleme yaptık. Kısacası, çok zaman kazandıracağız.

PlayStation 4 Pro’da deneyelim. Aşağıdan, 577 GB’dan PlayStation 4 Pro’ya aktardığımız videoyu izleyebilirsiniz.

İşlem için aynı makineye veya aynı PSN hesabına giriş yapmak ve sistem güncellemelerini 4.00 veya daha fazla almak yeterli olacaktır.

PlayStation 4 Pro: Hızlı gözden geçirme PlayStation 4 Pro: Hızlı gözden geçirme
Hızlı Genel Bakış Video sürümümüzde, Sony’nin yeni oyun konsolu PS4 Pro’ya yakından bakıyoruz. Bakalım …
Elbette, böyle bir ihtimal yoksa, PSN hesabını girebilir ve her şeyi sıfırdan indirebilirsiniz. Bütün konserlere ulaşırsanız, yeni konsolunuza aktarılır. Bu iş, iki sistemi ethernet kablolama ile birbirine bağlamak için çok çeşitli seçenekler sunar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

PS4 oyunlarını PS4 Pro’ya aktarmak