e
sv

iPhone 8 suya daha dayanıklı mı olacak?

352 Okunma — 15 Ocak 2017 20:01
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

IPhone 7 ve iPhone 7’in suya dayanıklı özellikleri, Apple’ın Eylül ayında kurulduğu tarihte kullanacağı iyi bir reklam aracıdır. IP67 sertifikasına sahip iki telefon 30 dakika içinde 1 metre su kalabilir.

Apple’ın birden fazla iPhone 8 prototipi var! Apple’ın birden fazla iPhone 8 prototipi var!
Apple’ın yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonu iPhone 8 için farklı şeyler düşünüyor gibi görünüyor …
IP68, IPhone 8 için talep ediyor
IPhone 7 serisindeki su ve dil dayanımı özelliği en iyi su ve toz direncinin bir adım gerisindedir. IP67 sertifikalı Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S7 dijital fotoğraf makinesi Samsung Galaxy S7 dijital fotoğraf makinesi Samsung Galaxy S7’i tanıtıyor.

Galaxy S7, 1.5 metre suyun içinde 30 dakikaya kadar su içermiyor. Korece Heald sitesi, Apple’ın özel hazırlanmış iPhone 8’den bir adım daha ileri adımda ilerlemek istediğini iddia ediyor. Bu, iPhone 7’yi de beraberinde getiriyor. Apple’ın iPhone 6s ile başladım ve bu iddianın doğru olması muhtemel.

Bu yıl iPhone, 10. yılında ve iPhone yüksek. Kutudan çıkmış kavisli OLED ekran, cam tasarım, paslanmaz çelik kasa ve kablosuz şarj ön çıkış. Ayrıca sensörlerin, kameraların ve parmak izi okuyucularının Apple’ın patentli ekran yolundan çıktığı önceki panel.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

iPhone 8 suya daha dayanıklı mı olacak?