e
sv

Simpra Restoran Otomasyonu

106 Okunma — 24 Eylül 2021 09:24
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 Simpra restoran ve kafe otomasyonu, iş yönetimini kolaylaştırırken müşteri kitlesinin oluşturulmasına da yardımcı olur. Otomasyonun bir avantajı da evden veya iş yerinden kolayca kontrol edilebilmesi. Ayrıca uygulamanın binden fazla referansı mevcut.

 

Bazı ünlü markaların da tercihi Simpra, temel işlevlerden daha fazla özellik sunar. Bu otomasyon sistemi, ek olarak kupon ve kampanya sunumunu destekler ve kampanyaların uzaktan yönetimini sağlar.

 

Uygulama, diğer yandan müşteri davranışlarını raporlayarak kitle profilinin belirlenmesine yardım eder. Sistem, böylece marka imajının geliştirilmesini destekler.

Simpra restoran otomasyonu her cihazda çalışır

Simpra’nın geliştirdiği kafe otomasyonu, bilgisayarın yanı sıra tablet ve akıllı telefon gibi cihazlardan da yönetilebilir. Yazılımın sağladığı bu fayda, işletmecinin tatilde, evinde ya da akraba ziyaretindeyken kendisini güvende hissettirir. Yazılım, iş yeri sahibinin veya yöneticinin işletmeyi ziyaret etme ihtiyacını azaltır.

Simpra tarafından yayımlanan kafe otomasyonu, birden fazla cihaza kurulabilir.

Simpra kafe otomasyonu sipariş alımlarını kolaylaştırır

Otomasyon, ayrıca, iş sürecini hızlandırır. Simpra restoran otomasyonu, sipariş kanallarının entegrasyonunu sağlar.

Sistem, Yemeksepeti, GetirYemek gibi sipariş panellerini tek bir ekranda buluşturur. Çalışan, böylece birden fazla siteyi her defasında kontrol etmek zorunda kalmazken siparişlerin yönetimi de kolaylaşır.

 

Mekân içinde verilen siparişlerin yanı sıra paket servisleri ve gel-al hizmetleri Simpra Mutfak Sipariş Sistemi’yle kolayca kontrol edilir. Hazırlanan siparişler, el terminali sayesinde hızlıca müşteriye yönlendirilir.

 

Gelir ve gider rakamları işletmenin en önemli unsurudur. Muhasebe işlemleri, işletmenin adeta kalbidir. Otomasyonun entegresi Yemeksepeti gibi sipariş kanallarıyla sınırlı değil. Logo veya Netsis gibi yazılımlarla da uyumlu çalışan otomasyon, satışların muhasebe sistemine otomatik düşmesini sağlar.

 

Google Play ve App Store’den kolayca indirilen Simpra restoran otomasyonu, el terminalleriyle birlikte çalışır. Personel, el terminaliyle sipariş oluşturup ödeme alabilir. Üstelik bu el terminaliyle oluşturulan siparişler, POS sistemine doğrudan aktarılır. POS’a aktarılan bu talepler, Mutfak Sipariş Sistemi’ne de ulaşır. Siparişi hazırlayanlar, siparişin durumunu bu Sisteme girebilirler. Böylece siparişin hangi süreçte olduğu, müşteriye bildirilir.

 

Simpra restoran ve kafe otomasyonuyla işletmeni kontrol et. İster evden ister işten stokunu takip et. Sadık müşteri kitlesi oluştur.

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Simpra Restoran Otomasyonu