e
sv

Pırlanta takı ürünlerinde hangi renk pırlanta tercih edilmelidir?

122 Okunma — 14 Ağustos 2019 11:41
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pırlanta mücevherlerde en çok tercih edilen renkler 2019 senesi için beyaz altın ve rose gold olmaktadır. Öte yandan yüzükler için genellikle beyaz altın renk tercih edilirken, kolyelerde sarı altın ve rose gold oldukça revaçtadır. Öte yandan halhal, küpe ya da gerdanlık gibi mücevherlerde beyaz altın ve sarı altının karışımı birçok farklı modele sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. Özellikle farklı pırlanta mücevherleri kombinleyerek de kullanabilirsiniz. Pırlanta takı ürünlerinde tercih edilen pırlanta renkleri mevsime göre de değişebilmektedir. Pırlanta tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en beğenilen değerli taşlardan biri olarak, tüm renkler her dönem kullanılabilmektedir. Ancak yaz mevsiminde özellikle sarı altın tercih edilmektedir. Yazın sahil modası için tercih edilen sarı pırlanta mücevherleri özellikle kolye ve küpelerde sevilmektedir. 2019 modasında sarı ve beyaz pırlanta renkleri beraber de kullanılmaktadır.

Pırlanta Kolye

Pırlanta kolye modelleri farklı renkler ile dizayn edilmektedir. Özellikle bu senenin en trend renkleri rose gold olmakla beraber beyaz pırlanta ve sarı pırlantanın birlikte kullanıldığı modeller sayesinde şık ve sade bir görüntü de kazanılmaktadır. Pırlanta kolye modelleri özellikle bu sene en çok kullanılan takı ürünlerinden biridir. Birden fazla pırlanta kolyenin aynı anda kullanılması özellikle yaz mevsiminde sahillerde tercih edilmektedir. Pırlanta kolye modellerinde hem gündelik kullanımınıza uygun hem de özel günlerde kullanabileceğiniz modelleri sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Amor Pırlanta olarak sektörde en güvenilir ve en köklü firmalardan biri olarak pırlanta aşkınıza karşılık veriyoruz. Pırlanta kolye modelleri için sitemizdeki en nadide tasarımları ve özel pırlanta ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük modellerinde tercih edilecek olan renkler, pırlantanın amaçlarına göre belirlenmektedir. Evlilik tekliflerinde tercih edilen pırlanta yüzük modellerinde kullanılacak olan alyans rengine göre seçilmektedir. Beyaz altın ve sarı altın pırlanta yüzük modelleri arasından sizin için en uygun olanını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Farklı pırlanta yüzük modelleri ile zevkinizi pırlantaya yansıtabilirsiniz. Bunun dışında hem gündelik kullanım için hem de özel günlerde kullanım için tasarlanmış olan modelleri Amor Pırlanta kalitesi ve sertifikası ile satın alabilirsiniz. Pırlanta alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, pırlantanın bağımsız sertifikalar tarafından belgelenmiş olmasıdır. Bu sayede tercih edeceğiniz pırlanta taşların tüm dünya ülkelerinde aynı değer ve kalitede olduğundan emin olabilirsiniz. Sitemizdeki tüm pırlanta ürünleri bağımsız pırlanta sertifikaları ile satışa sunulmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Pırlanta takı ürünlerinde hangi renk pırlanta tercih edilmelidir?