e
sv

Amerika’da Dil Öğrenme Zamanı

133 Okunma — 31 Mart 2019 14:26
avatar

nuzor.com

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amerika İngilizce öğrenmek için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelir. Yabancı dil eğitimini Amerika’da almaya karar veren bir çok öğrenci kurs merkezimizden destek almaktadır.

Amerika dil okulları İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmenize yardımcı oluyor. Yurtdışında dil eğitimi konusunda Amerika dünyanın en iyi eğitim veren ülkelerinden bir tanesidir. Amerikan İngilizcesinin dünyada en yaygın aksanı olarak düşünüldüğü zaman neden bu kadar fazla tercih edildiğini anlayabilirsiniz. Yurt dışı eğitimi ve dil konusunda profesyonel desteği bizlerden alabilirsiniz. Okul tercihlerinizi bütçenize göre şekillendirebilirsiniz. Şehir tercihinizi ilgi alanlarınız, hobileriniz ve sosyo kültürel yapınıza göre belirleyebilirsiniz. Geniş bir yüz ölçümü bulunan ABD’de eyaletler arasında kanunlar bile farklılık göstermektedir. Ülkede her eyalette dil okulları bulabilirsiniz. Özel dil okulları ile beraber üniversiteler de kendi bünyelerinde dil eğitimi vermektedir. Özellikle üniversite ya da yüksek lisans eğitimini Amerika’da yapmak isteyenler için üniversite kampüsleri büyük bir avantaj sunuyor.

Dil Eğitimleri

Amerika’da dil eğitimi ile detaylı bilgileri uzman danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Yıllardır Türkiye’den Amerika’ya öğrenci göndermeye devam ediyoruz Firmamız Amerika’nın en önde gelen okullarının temsilcisi olarak hizmet vermektedir. Sizde İngilizcenizi ilerletmek isliyorsanız firmamız üzerinden Amerika’da dil eğitimi alabilirsiniz. Amerika’da almış olduğunuz program sonunda sizlere sertifika verilmektedir. Bu sertifikaya ek olarak dilerseniz İngilizce yeterliliklerini ispat etmek için uluslararası geçerliliği olan sınavlara da girebilirsiniz.

Amerika’da Yaşam Koşulları ve Konaklama

Amerika’da dil eğitimi alan öğrenciler günlük hayatında İngilizce pratiği yapma imkanı bulmaktadır. Kurs alan öğrenciler genel olarak ailelerle beraber yaşamaktadır. Aile evinde kaldığınız zaman sabah kahvaltısını ve akşam yemeği bu evlerde verilir. Aile yanında kalarak Amerikan kültürü ve geleneklerini kolayca öğrenebilirsiniz. Birden fazla öğrenci ağırlayan aileler son derece yaygın bir şekilde bulunur. Amerika dil eğitimi fiyatları okulun bulunduğu yere göre değişir. Ayrıca Amerika dil okulları Türk öğrencilere özel kampanyalarda sunmaktadır. Amerikalılar dışında pek çok kültür ve milletten öğrenciyle tanışabilir ve yepyeni bir deneyim elde edebilirsiniz. New York, Boston ve Los Angeles lokasyonları diğer bölgelere göre daha pahalıdır. Amerika dil okulları konusunda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Amerika’da Dil Öğrenme Zamanı